Šis 2.4 MT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Pickup, ko Tianma ražoja no 2005 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 192Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2350cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5150mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1710mm |
| Garenbāze | 3025mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Pašmasa | 1625kg |
| Pilnā masa | 2400kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 910km |
| Priekšējā piekare | Independent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Pilsētā | 16.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.