Šis 1.2 MT (60 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Tofas ražoja no 2003 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 48litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 800km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16.9second |
| Darba tilpums | 1242cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 60bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 102Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 70.8mm |
| Virzuļa gājiens | 78.9mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4186mm |
| Platums | 1703mm |
| Augstums | 1490mm |
| Garenbāze | 2439mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1414mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1438mm |
| Pašmasa | 1015kg |
| Pilnā masa | 1415kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 515litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 515litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.