Šis 1.6 MT (103 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Tofas ražoja no 2001 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 820km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.9second |
| Darba tilpums | 1581cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 103bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 142Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86.4mm |
| Virzuļa gājiens | 67.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4187mm |
| Platums | 1740mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2540mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1451mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1453mm |
| Pašmasa | 1050kg |
| Pilnā masa | 1550kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 350litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1135litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 13 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.