Šis 2.0 MT (154 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Tofas ražoja no 2001 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 830km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 213km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 154bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 186Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3750RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 82mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4025mm |
| Platums | 1755mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2540mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1471mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Pašmasa | 1190kg |
| Pilnā masa | 1690kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 280litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1030litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 15.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.