Šis 1.2 MT (65 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Tofas ražoja no 2000 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 142km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 18second |
| Darba tilpums | 1242cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 65bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 102Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 70mm |
| Virzuļa gājiens | 78mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4195mm |
| Platums | 1714mm |
| Augstums | 1800mm |
| Garenbāze | 2566mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1495mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1496mm |
| Pašmasa | 1190kg |
| Pilnā masa | 1775kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 750litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3000litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.