Šis 1.6 MT SLX (96 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko Tofas ražoja no 1985 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4396mm |
| Platums | 1642mm |
| Augstums | 1496mm |
| Garenbāze | 2490mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1386mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1327mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 846litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 846litre |
| Pašmasa | 1060kg |
| Pilnā masa | 1550kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1581cm3 |
| Dzinēja jauda | 96bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 132Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 67mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2900RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 168km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.