Šis 2.4 AT (159 hp) dzinējs tika uzstādīts XV30 Kupeja, ko Toyota ražoja no 2004 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1816mm |
| Garums | 4890mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1544mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 391litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1534mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1460kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 391litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2362cm3 |
| Dzinēja jauda | 159bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 220Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 88.5mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 860km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 14 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.7 litri / 100km |
| Vidējais | 11.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.