Šis 2.0 AT (95 hp) dzinējs tika uzstādīts V10 [Restyling] Liftback, ko Toyota ražoja no 1984 līdz 1986. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 160Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1995cm3 |
| Dzinēja jauda | 95bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Virsbūves tips | Liftback |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4460mm |
| Platums | 1689mm |
| Augstums | 1369mm |
| Garenbāze | 2601mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1466mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1420mm |
| Pašmasa | 1160kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 385litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 385litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 750km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.