Šis 1.8 TD AT (73 hp) dzinējs tika uzstādīts V10 [Restyling] Sedans, ko Toyota ražoja no 1984 līdz 1986. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 770km |
| Degviela | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1839cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 73bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 141Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4460mm |
| Platums | 1689mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2601mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1466mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1420mm |
| Pašmasa | 1150kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 385litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 385litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.