Šis 2.0 MT (121 hp) dzinējs tika uzstādīts V20 Universālis, ko Toyota ražoja no 1986 līdz 1991. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 730km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.7second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 121bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 176Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4520mm |
| Platums | 1710mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1471mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Pašmasa | 1182kg |
| Pilnā masa | 1550kg |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 12.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.