Šis 2.4 Hybrid CVT (147 hp) dzinējs tika uzstādīts XV40 [Restyling] Hybrid sedan 4-doors, ko Toyota ražoja no 2009 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 920 to 940km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 2362cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 147bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Hibrīds |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 88.5mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4815mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1480mm |
| Garenbāze | 2775mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1580mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1669kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | MacPherson Struts, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 9.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.