Šis 2.5 MT Overdrive (179 hp) dzinējs tika uzstādīts XV40 [Restyling] Sedans (4 durvis), ko Toyota ražoja no 2009 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 232Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2494cm3 |
| Dzinēja jauda | 179bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 98mm |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4806mm |
| Platums | 1821mm |
| Augstums | 1465mm |
| Garenbāze | 2776mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Klīrenss | 135mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 411litre |
| Pašmasa | 1490kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 411litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 990km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 12.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.