Šis 3.5 Dual VVT-i AT (277 hp) dzinējs tika uzstādīts XV40 Sedans (4 durvis), ko Toyota ražoja no 2006 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 950km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 3456cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 277bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 346Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4700RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4815mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1480mm |
| Garenbāze | 2775mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Klīrenss | 135mm |
| Pašmasa | 1570kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 504litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 504litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.