Šis 2.0 TD MT (83 hp) dzinējs tika uzstādīts T190 E liftback, ko Toyota ražoja no 1992 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 174Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1975cm3 |
| Dzinēja jauda | 83bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 85mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Virsbūves tips | Liftback |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4530mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2580mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1445mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Pašmasa | 1308kg |
| Pilnā masa | 1750kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 810litre |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 6.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.