Šis 1.6 MT (101 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Toyota ražoja no 1973 līdz 1977. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Darba tilpums | 1588cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 135Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 70mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4220mm |
| Platums | 1630mm |
| Augstums | 1300mm |
| Garenbāze | 2430mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1281mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1285mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 970kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 10.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.