Šis 2.0 MT (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Liftback, ko Toyota ražoja no 1973 līdz 1977. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 153Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1968cm3 |
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 85.5mm |
| Virzuļa gājiens | 80mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5200RPM |
| Virsbūves tips | Liftback |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4241mm |
| Platums | 1619mm |
| Augstums | 1296mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1347mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1307mm |
| Klīrenss | 171mm |
| Pašmasa | 1115kg |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Dependent |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 630km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.