Šis 1.6 MT (77 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Kupeja, ko Toyota ražoja no 1981 līdz 1985. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4280mm |
| Platums | 1620mm |
| Augstums | 1350mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1379mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1180kg |
| Pilnā masa | 1560kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 360litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 360litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1588cm3 |
| Dzinēja jauda | 77bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000 to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 122Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 800km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Pilsētā | 12.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 11 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.