Šis 4.0 AT (260 hp) dzinējs tika uzstādīts F10 Sedans, ko Toyota ražoja no 1989 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 353Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3968cm3 |
| Dzinēja jauda | 260bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4600RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4995mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2815mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1555mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1690kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 379litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 379litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.2litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 830km |
| Maksimālais ātrums | 241km/h |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.