Šis 4.0 AT (265 hp) dzinējs tika uzstādīts F20 Sedans, ko Toyota ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 363Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3968cm3 |
| Dzinēja jauda | 265bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4600RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4995mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1435mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1570mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1640kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 394litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 394litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Maksimālais ātrums | 241km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690 to 900km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 14.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.