Šis 1.1 Toyoglide (64 hp) dzinējs tika uzstādīts E10 Sedans, ko Toyota ražoja no 1966 līdz 1970. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 36litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.1litre |
| Maksimālais ātrums | 135km/h |
| Degviela | 92 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 710km |
| Pašmasa | 745kg |
|---|---|
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1220mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1235mm |
| Garenbāze | 2285mm |
| Augstums | 1380mm |
| Garums | 3855mm |
| Platums | 1485mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Apgriešanās rādiuss | 10.1m |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 2 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Trumuļa |
| Aizmugurējā piekare | Drive axle, Dampers, Spring |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Spring |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Maksimālais griezes moments | 85Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Dzinēja jauda | 64bhp |
| Darba tilpums | 1077cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Virzuļa gājiens | 61mm |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Ārpus pilsētas | 6.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.