Šis 1.1 Synchromesh (60 hp) dzinējs tika uzstādīts E10 Sprinter coupe, ko Toyota ražoja no 1966 līdz 1970. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 36litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 800km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 138km/h |
| Darba tilpums | 1077cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 60bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 83Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 61mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.7m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 3881mm |
| Platums | 1486mm |
| Augstums | 1346mm |
| Garenbāze | 2286mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1229mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1219mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Pašmasa | 756kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Drive axle, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Trumuļa |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.