Šis 3.0 D-4D AT 4WD L1H1 (144 hp) dzinējs tika uzstādīts H200 [Restyling] Van, ko Toyota ražoja no 2010 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Darba tilpums | 2982cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 144bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 300Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1200up to 3 200 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 103mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 4695mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1980mm |
| Garenbāze | 2570mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1465mm |
| Klīrenss | 195mm |
| Pašmasa | 1950kg |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 10.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.