Šis 3.3 AT (208 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hybrid crossover 5-doors, ko Toyota ražoja no 2004 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Platums | 1826mm |
| Garums | 4709mm |
| Augstums | 1735mm |
| Garenbāze | 2715mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 297litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2282litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Pašmasa | 1846kg |
| Pilnā masa | 2574kg |
| Darba tilpums | 728kg |
| Permitted road-train weight | 4162kg |
| Dzinēja tips | Hibrīds |
|---|---|
| Darba tilpums | 3311cm3 |
| Dzinēja jauda | 208bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 301Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 91.4mm |
| Virzuļa gājiens | 83.8mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 780 to 920km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 10.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.