Šis 3.5 AT 4WD (273 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Crossover 5-doors, ko Toyota ražoja no 2010 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1910mm |
| Garums | 4785mm |
| Augstums | 1760mm |
| Garenbāze | 2790mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1625mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1625mm |
| Klīrenss | 206mm |
| Pašmasa | 2075kg |
| Pilnā masa | 2720kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 290litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Permitted road-train weight | 4720kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3456cm3 |
| Dzinēja jauda | 273bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 337Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4700RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 670km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.8 litri / 100km |
| Vidējais | 14.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.