Šis 3.5 AT 4WD 5seat (270 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Crossover 5-doors, ko Toyota ražoja no 2008 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 720km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 3456cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 270bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 336Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4700RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 57 |
|---|---|
| Garums | 4785mm |
| Platums | 1910mm |
| Augstums | 1760mm |
| Garenbāze | 2789mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1626mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1626mm |
| Klīrenss | 206mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1198litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2701litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.