Šis 3.5 AT AWD (249 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4890mm |
| Platums | 1925mm |
| Augstums | 1770mm |
| Garenbāze | 2790mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1635mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1650mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 2110kg |
| Pilnā masa | 2760kg |
| Darba tilpums | 650kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 269litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 813litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1340/1590kg |
| Permitted road-train weight | 4760kg |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 950km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.8second |
| Darba tilpums | 3456cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 249bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000 to 6 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 356Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4700RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 11.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.