Šis 3.0 AT AWD (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 1993 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1690mm |
| Garums | 4490mm |
| Augstums | 1775mm |
| Garenbāze | 2625mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1430mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1425mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Pašmasa | 1860kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2958cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15.6litre |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 18.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.