Šis 2.0 AT AWD (97 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Crossover 3-doors, ko Toyota ražoja no 1989 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 163Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 97bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4470mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1745mm |
| Garenbāze | 2625mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1430mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1425mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Pašmasa | 1630kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.3litre |
| Maksimālais ātrums | 145km/h |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 16 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.