Šis 2.4 TD AT AWD (97 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Crossover 5-doors, ko Toyota ražoja no 1989 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.25litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 1 080km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 145km/h |
| Darba tilpums | 2446cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 97bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 220Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4470mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1745mm |
| Garenbāze | 2625mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1430mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1425mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Pašmasa | 1780kg |
| Pilnā masa | 2055kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ārpus pilsētas | 6.9 litri / 100km |
|---|---|
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.