Šis 3.0 TD AT AWD (145 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 1995 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 1 210km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Darba tilpums | 2982cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 145bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 103mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4645mm |
| Platums | 1800mm |
| Augstums | 1805mm |
| Garenbāze | 2675mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Klīrenss | 240mm |
| Pašmasa | 1840kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2100litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Trailing arms, Transverse torsion bars |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.