Šis 3.0 D MT AWD (91 hp) dzinējs tika uzstādīts 6 generation [Restyling] Pickup 4-doors, ko Toyota ražoja no 2001 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Platums | 1790mm |
| Garums | 4790mm |
| Augstums | 1795mm |
| Garenbāze | 2855mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1425mm |
| Klīrenss | 215mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Pašmasa | 1660kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2985cm3 |
| Dzinēja jauda | 91bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 191Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Cilindra diametrs | 99.5mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.1litre |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.