Šis 3.0 TD AT AWD (171 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation [2-й Restyling] Double Cab pickup 4-doors, ko Toyota ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1760mm |
| Garums | 5260mm |
| Augstums | 1860mm |
| Garenbāze | 3085mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 222mm |
| Pašmasa | 1930kg |
| Pilnā masa | 2760kg |
| Darba tilpums | 750kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1280/1480kg |
| Permitted road-train weight | 5560kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1545x1515x450mm |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2982cm3 |
| Dzinēja jauda | 171bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 360Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 103mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400up to 3 200 RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 1 100km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.8m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 13.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 10.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.