Šis 2.8 D AT 4WD (177 hp) dzinējs tika uzstādīts 8 generation Double Cab pickup, ko Toyota ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 1855mm |
| Garums | 5330mm |
| Augstums | 1815mm |
| Garenbāze | 3085mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 227mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1550mm |
| Pašmasa | 2150kg |
| Pilnā masa | 2910kg |
| Permitted road-train weight | 3200kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1569x1109x481mm |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2755cm3 |
| Dzinēja jauda | 177bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 450Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 2 400 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 730 to 1 130km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Hydraulic element, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 12.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.