Šis 3.0 TD AT (130 hp) dzinējs tika uzstādīts J120 Crossover 5-doors, ko Toyota ražoja no 2002 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 287Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2982cm3 |
| Dzinēja jauda | 130bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 103mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 57 |
| Garums | 4810mm |
| Platums | 1790mm |
| Augstums | 1890mm |
| Garenbāze | 2790mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1575mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1850litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1850litre |
| Pašmasa | 1940kg |
| Pilnā masa | 2850kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 87litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.2litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 1 000km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 15.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10 litri / 100km |
| Vidējais | 11.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.