Šis 3.4 AT (185 hp) dzinējs tika uzstādīts J90 Crossover 3-doors, ko Toyota ražoja no 1996 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 303Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3378cm3 |
| Dzinēja jauda | 185bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4330mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1870mm |
| Garenbāze | 2365mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Klīrenss | 230mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 840litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Pašmasa | 1755kg |
| Pilnā masa | 2510kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 810km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 21.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.