Šis 4.7 AT (238 hp) dzinējs tika uzstādīts J100 [2-й Restyling] Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2005 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Platums | 1940mm |
| Garums | 4890mm |
| Augstums | 1890mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1620mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1318litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2212litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1615mm |
| Klīrenss | 240mm |
| Pašmasa | 2345kg |
| Pilnā masa | 3260kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4664cm3 |
| Dzinēja jauda | 238bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 434Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 84mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 16.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 96litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 720km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pilsētā | 25.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 16.1 litri / 100km |
| Vidējais | 19.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.