Šis 4.6 AT 4WD (7 places) (309 hp) dzinējs tika uzstādīts J200 [Restyling] Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Platums | 1970mm |
| Garums | 4950mm |
| Augstums | 1950mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1640mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1635mm |
| Klīrenss | 225mm |
| Pašmasa | 2585kg |
| Pilnā masa | 3350kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 259litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1267litre |
| Permitted road-train weight | 6800kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1670mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4608cm3 |
| Dzinēja jauda | 309bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 439Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 205km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 93litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 820km |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 21.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.7 litri / 100km |
| Vidējais | 16.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.