Šis 4.0 TD MT J61V High Roof (135 hp) dzinējs tika uzstādīts J60 Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 1980 līdz 1987. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4750mm |
| Platums | 1880mm |
| Augstums | 1945mm |
| Garenbāze | 2730mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1500mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Pašmasa | 2220kg |
| Pilnā masa | 2680kg |
| Darba tilpums | 350kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 800litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 800litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 3980cm3 |
| Dzinēja jauda | 135bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 91mm |
| Virzuļa gājiens | 102mm |
| Maksimālais griezes moments | 312Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 900km |
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Priekšējā piekare | Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 17.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.5 litri / 100km |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.