Šis 4.2 TD MT (164 hp) dzinējs tika uzstādīts J70 [2-й Restyling] Pickup 2-doors, ko Toyota ražoja no 1999 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.2litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 800km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Darba tilpums | 4164cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 164bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 14.4m |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 5085mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1935mm |
| Garenbāze | 3180mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1420mm |
| Klīrenss | 235mm |
| Pašmasa | 2095kg |
| Pilnā masa | 3200kg |
| Darba tilpums | 1060kg |
| Permitted road-train weight | 4700kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 2200x1600mm |
| Loading height | 400mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 12.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.