Šis 4.5 TD MT (205 hp) dzinējs tika uzstādīts J70 [3-й Restyling] Pickup 2-doors, ko Toyota ražoja no 2007 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 18.2second |
| Darba tilpums | 4461cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 205bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 430Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1200up to 3 200 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 15m |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 5231mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1975mm |
| Garenbāze | 3180mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1420mm |
| Klīrenss | 235mm |
| Pašmasa | 2095kg |
| Pilnā masa | 3330kg |
| Darba tilpums | 1015kg |
| Permitted road-train weight | 3500kg |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Drive axle, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 13.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.