Šis 4.2 TD MT (163 hp) dzinējs tika uzstādīts J70 [Restyling] Pickup, ko Toyota ražoja no 1990 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Darba tilpums | 4164cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 163bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 13m |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 5075mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1670mm |
| Garenbāze | 3180mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1422mm |
| Klīrenss | 230mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 13.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.