Šis 1.8 MT high roof (79 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] Minivens, ko Toyota ražoja no 1986 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 28 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 48litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 830km |
| Degviela | Benzīns |
| Darba tilpums | 1812cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 79bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 140Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.4m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4070mm |
| Platums | 1650mm |
| Augstums | 1890mm |
| Garenbāze | 2100mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1385mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1220kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 10.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.