Šis 2.0 D MT high roof (73 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 1986 līdz 1990. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 30 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.4litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 48litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 1 090km |
| Degviela | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1974cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 73bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 132Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 8.4m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4070mm |
| Platums | 1650mm |
| Augstums | 1900mm |
| Garenbāze | 2100mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1385mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1210kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ārpus pilsētas | 5.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.