Šis 2.0 AT 4WD twin moon roof (97 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 1992 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 36 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.3litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degviela | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 97bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 160Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4395mm |
| Platums | 1685mm |
| Augstums | 1985mm |
| Garenbāze | 2235mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1425mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1395mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1670kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 14.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.