Šis 2.5 T AT (280 hp) dzinējs tika uzstādīts X110 Blit wagon, ko Toyota ražoja no 2000 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4775mm |
| Platums | 1760mm |
| Augstums | 1475mm |
| Garenbāze | 2780mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1495mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1475mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1620kg |
| Pilnā masa | 2070kg |
| Darba tilpums | 450kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2492cm3 |
| Dzinēja jauda | 280bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 71mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 378Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 1 000km |
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.6second |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.