Šis 2.0 AT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts X30/X40 Kupeja, ko Toyota ražoja no 1976 līdz 1980. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 590km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Darba tilpums | 1988cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4530mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2645mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1375mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1380mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Pašmasa | 1155kg |
| Pilnā masa | 1430kg |
| Darba tilpums | 275kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 17.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.