Šis 2.0 AT (160 hp) dzinējs tika uzstādīts X70 Sedans, ko Toyota ražoja no 1984 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4630mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1415mm |
| Garenbāze | 2660mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1425mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1385mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1280kg |
| Darba tilpums | 275kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1988cm3 |
| Dzinēja jauda | 160bhp |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 6 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 181Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 650km |
| Degviela | 95 RON |
| Pilsētā | 18 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.