Šis 1.8 AT (100 hp) dzinējs tika uzstādīts X70 Universālis, ko Toyota ražoja no 1984 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 810km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Darba tilpums | 1832cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 152Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 80.5mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4690mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1475mm |
| Garenbāze | 2660mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1425mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1385mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 18 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.