Šis 1.8 AT (126 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks (5 durvis), ko Toyota ražoja no 2003 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 720km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 1794cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 126bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 156Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 91.5mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4351mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1539mm |
| Garenbāze | 2601mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1514mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1496mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1250kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 617litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1507litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 10 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.