Šis 1.6 AT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts W10 Kupeja, ko Toyota ražoja no 1984 līdz 1989. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 136Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1587cm3 |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 3950mm |
| Platums | 1666mm |
| Augstums | 1234mm |
| Garenbāze | 2319mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1100kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 41litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 370 to 460km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 8m |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 13.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.